Clean & Modern Layout, Hazel is packaged with awesome features, unlimited customizability, built-in mega menu, full WooCommerce design integration, and a super clean design, for minimal lovers.

OUR CONTACTS


PO Box 16122 Collins Street West Victoria 8007 Australia

(+23) 345 322 233

SESJA NOWORODKOWA W BIAŁYM STUDIO BOHO

Home / SESJA NOWORODKOWA W BIAŁYM STUDIO BOHO

Już niedługo zostaniesz mamą?

Oczekiwanie na narodziny dziecka to wyjątkowy czas, pełen niezwykłych, niepowtarzalnych emocji. Jest to przeżycie wspólne. Już niedługo na świecie pojawi się największy skarb w Waszym wspólnym życiu.

Sama jestem podwójną mamą i wiem jak bardzo ważne jest uchwycenie jest tych wyjątkowych chwil.

Studio znajduje się w Pruszkowie w kamienicy przy ul. Chopina 10 lok. 5 pierwsze piętro

 

Specjalizuję się w naturalnych sesjach noworodkowych. Uwielbiam minimalizm, emocje, bliskość i miłość na zdjęciach. Najlepszym okresem na sesję jest moment pomiędzy 8-21 dniem życia dziecka. Do 21 dnia życia dzieci przesypiają większą część sesji, są bardziej plastyczne co pozwala mi w czasie ich snu owinąć je w miękką owijkę. Sesje noworodkowe wykonuję również w przypadku starszych noworodków max do 5 tygodnia życia. Z takiej sesji większość kadrów jest w ramionach rodziców, jednego rodzica lub rodzeństwa.

Sesja obejmuje:

 • zdjęcia portretowe maluszka
 • zdjęcia rodzinne

Jak wygląda sesja noworodkowa?

 

W czasie sesji noworodkowych wykonuję ujęcia w objęciach rodziców oraz na specjalnym bean bagu. Maluszka dodatkowo owijam w miękkie owijki i kocyki, natomiast nie pozycjonuje sztucznie maluszka, nie układam go w niewygodne pozycje w koszyczkach czy wiaderkach. Sesja odbywa się zarówno w czasie spania noworodka jak i jego czuwania. W czasie sesji jest czas na karminie maluszka, przewijanie (w studio znajdziesz kącić do przewijania), tulenie i uspianie.

Cennik sesji noworodkowej w białym studio

PODSTAWOWY

700 ZŁ
 • 10 zdjęć po profesjonalnej obróbce
 • odbitki tych ujęć w formacie 15x23
 • możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 60 zł/sztuka
 • możliwość skorzystania ze studyjnej garderoby

PREMIUM

1600
 • 35 zdjęć po profesjonalnej obróbce
 • odbitki tych ujęć w formacie 15x23
 • możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł/sztuka
 • fotoalbum premium w formacie 20x20 - 20 stron w welurowej oprawie
 • możliwość skorzystania ze studyjnej garderoby

Najczęściej zadawane pytania

Zdecydowanie polecam wykonać sesję, kiedy dziecko ma od 8 dnia życia.

Wykonuję sesje również starszym noworodków do 5 tygodnia.   Z takiej sesji większość kadrów jest w ramionach rodziców, jednego rodzica lub rodzeństwa.

Nasze spotkanie rozpoczynamy od ubrania się w stylizację. W pierwszej kolejności proszę o ubranie się rodziców. Następnie maluszka. Jeśli jest taka potrzeba i dziecko przed wyjazdem nie jadło, proszę o nakarmienie dziecka. Sesję rozpoczynam od zdjęć maluszka z rodzicami, nastęnie przechodzę do zdjęć portretowych dziecka na pufie bean bag.

W przypadku sesji ze starszym rodzeństwem w pierwszej kolejności wykorzystuje zainteresowanie starszego dzicka i wykonuję sesję rodzinną i sesje rodzeństwa. Bardzo proszę o zarezerwowanie sobie dłuższego czasu. W zależności od przebiegu sesji, zdarza się mi sesję wydłużyć, jeśli zachodzi taka potrzeba.

 

Polecam proste body w naturalnych odcieniach szarości lub złamanej bieli bez napisów i obrazków. W studio posiadam dodatkowo studyjną garderobę dla dzieci do 1 miesiąca życia w odcieniach bieli, beżu. Są to ubranka marki ZARA z delikatnej, miękkiej bawełny, lnu i dzianin. Dla dziewczynek posiadam również opaski bezuciskowe z kokardkami.

W ciągu 5 dni od sesji przesyłam Wam mailem internetową galerię na hasło ze zdjęciami do wglądu z sesji, z pośród której wybieracie zdjęcia, które dla Was profesjonalnie obrobię. Galeria jest poglądowa tzn. że zdjęcia które się w niej znajdują mają nałożony znak wodny i są przed obróbką. Na zdjęcia po korekcie czekacie 5 dni roboczych od momentu przesłania mi ich i opłaceniu. Istnieje możliwość w tym momencie zmiany pakietu zdjęć na większy.

Każdu pakiet zawiera odbitki w formacie 15x23 wydrukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym. W przypadku pakietu premium dodatkowo otrzymacie fotoalbum premium w białej welurowej oprawie w formacie 20x20 zawierający 20 stron.

STUDIO

Profesjonalne studio fotograficzne dostowane do potrzeb najmłodszych. W studio znajdziesz strefę z przewijakiem dla maluszka. W czasie sesji będziesz mogła skorzystać ze studyjnej garderoby.

WHAT WE DO WHAT WE DO

OUR SERVICES

WŁASNE STUDIO

Nie musisz się martwić o wynajm przestrzeni do sesji ciążowej.  Studio jest moją własnością. Stworzone jest według mojego autorskiego projektu, co sprawia, że jest unikalne i niepowtarzalne. Nie podnajmuję jej innym fotografom.

MINIMALIZM I JASNA ESTETYKA ZDJĘĆ

Tworzę jasne i ponadczasowe fotografie przepełnione bliskością.

DOŚWIADCZENIE I WYSOKA JAKOŚĆ ZDJĘĆ

Posiadam 7-letnie doświadczenie w fotografii noworodkowej

STUDYJNA GARDEROBA DLA PRZYSZŁYCH MAM I NOWORODÓW

W studio znajdziesz garderobę pełną sukienek, crop topów, narzutek w stylu casual oraz boho w odcieniach bieli, beżu i czerni, która idealnie współgra w klimatem studia.

WOOCOMMERCE READY

Donec sollicitudin molestie malesuada. Lorem ipsum dolor sit amet consect.

DUŻY WYBÓR FOTOALBUMÓW PREMIUM