Clean & Modern Layout, Hazel is packaged with awesome features, unlimited customizability, built-in mega menu, full WooCommerce design integration, and a super clean design, for minimal lovers.

OUR CONTACTS


PO Box 16122 Collins Street West Victoria 8007 Australia

(+23) 345 322 233

SESJA CIĄŻOWA W BIAŁYM STUDIO BOHO

Home / SESJA CIĄŻOWA W BIAŁYM STUDIO BOHO

Zapraszam Cię do mojego białego studia boho na sesję ciążową solo oraz z partnerem. Czeka na Ciebie przepięknie zaaranżowane studio, gdzie znajdziesz duże łózko z baldachimem, wysokie trawy pampasowe, biały kominek, szezlong oraz pawi fotel. Tworzę jasne, miniamlistyczne kadry pełne miłości. Ciąża jest to wyjątkowy czas, w ktorej możesz poczuć się pięknie i wyjątkowo. Zdjęcia, które tworzę są pełne kobiecości i bliskości. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie.

Przed każdą sesją otrzymasz poradnik jak przygotować się do sesji. Będąc w moim studio przeprowadzę Cię/Was przez całą sesję. Pokażę jak pozować, żeby wyglądać pięknie i czuć się komfortowo. Po każdej sesji otrzymasz ode mnie rabat – 20% na sesję noworodkową w studio.

Kochana przyszła Mamo, poniżej na zdjęciach nie zobaczysz profesjonalnych modelek. To wyjątkowe kobiety jak Ty. Kobiety w ciąży mają niezwykłą moc, energię i piękno.

Studio znajduje się w centrum Pruszkowa przy ulicy Chopina 10 lok. 5

SPRAWDŹ TERMINY

Czeka na Was:

przepięknie zaaranżowane białe studio gdzie znajdziecie: duże łózko z białym baldachimem, wysokimi trawami pampasowymi, białym kominkiem, pawi fotel, szezlong

studyjna garderoba, w której znajdziesz topy, koszule, sukienki, narzutki boho oraz casual dla mam w ciąży

duży wybór pakietów zdjęć, któe wyberzesz sama z pośród wyselekcjonowanych i wstępnie obrobionych minimum 80 zdjęć

poprowadzę Was przez całą sesję, pokażę jak dobrze wyglądać na zdjęciach, poczujesz się pięknie i kobieco. Dużą uwagę w czasie sesji skupiam na portretach przyszłej mamy, uchwyceniu jej kobiecości oraz Waszej relacji, bliskości, miłości oraz radości z powodu oczekiwania na maluszka

Posiadam studyjną gardrobę dla mam w ciąży i maluszków do 2 miesiąca życia. Posiadam wybór sukienek koronkowych boho oraz gładkich.

Sesje ciążowe najlepiej wykonać kiedy brzuszek jest już widoczny i ładnie zaokrąglony (28-32 tydzień), a przyszła mama czuje się jeszcze na tyle dobrze by wziąć udział w sesji. Nie ma przeciwskazań zrobienia sesji w 9 miesiącu jeśli czujesz się komforotwo i dobrze  Jest możliwość zarezerwowania sesji z wyprzedzeniem. Proszę wtedy o kontakt za pośrednictwem mojego maila: kontakt@annagalert.pl