Menu
 

Sesja ślubna boho w niezwykłym miejscu – Cicha 23 – Warszawa

SLOW WEDDING

Będąc fotografem ślubnym bardzo często widzę coraz mniejsze zainteresowanie organizowania klastyczych ślubów. Slow wedding to idealny ślub dla ludzi świadomych swoich potrzeb, do których totalnie nie trafia standardowy i lekko wyświechtany model wesela. Pragną zwolnić i cieszyć się każdą chwilą. Często są to pozytywni wariaci, z otwartą głową i swoimi ślubnymi marzeniami.  W organizowaniu tego wyjątkowego dnia kierują się zainteresowaniami i upodobaniami. Zwracają wielką wagę na swoje potrzeby oraz emocje. Dlatego też takie śluby stają się unikalne ze względu nieszablonowe miejsce i klimat.

CICHA 23 – MARKI

Nieopodal warszawskiego zgiełku pośrodku pięknego lasu znajduje się nowe, wyjątkowe miejsce, które zostało zaaranżowane z dawnej cegielni. Idealne nie tylko na slow wedding, ale również na przepiękny ślub humanistyczny czy ślub cywilny w plenerze. Wyjątkowy klimat oraz bliskość natury zachwyca, pozwalając zaaranżować to miejsce w przepiękne przyjęcie.

ŚLUB W STYLU WŁOSKIEGO WESELA

 Włoskie wesele jest pełne niezwykłego ciepła, lekkości, pięknego światła i niezwyłej gwarnej atmosfery, gdzie toastów nie ma końca.  Wyjątkowo  komponują się tu stare, ceglane budowle, alejki pośród zieleni oraz zakamarki, oświtlone małymi łańcuchami żarówek, tworząc niezwykły klimat. A w tym wszystkim zakochana para.

Realizacja

Miejsce – Cicha 23 Marki

Zdjęcia – Anna Galert Fotografia

Organizacja i koordynacja – Loveyoumore_wedding

Make up – Aleksandra Ryczywolska Make – up

Suknia – Suknie boho proj. Marta Trojanowska

Męska stylizacja – @em_mens_accessories

Suknia druhny – orsay
Van Prosecco – Prosecco van Szmaragowy
Oprawa florystyczna – flauers.pl
Ścianka makrama – To te ścianki
Drewniane dekoracje – Oddeski
Sztućce – Złote Sztućce
Diadem – StoneStory
Anna Galert