Clean & Modern Layout, Hazel is packaged with awesome features, unlimited customizability, built-in mega menu, full WooCommerce design integration, and a super clean design, for minimal lovers.

OUR CONTACTS


PO Box 16122 Collins Street West Victoria 8007 Australia

(+23) 345 322 233

WE'RE HAZEL AGENCY

Credibly grow timely architectures whereas backward-compatible methodologies. Continually generate interdependent applications and progressive resources. Conveniently brand ethical action items with backward-compatible relationships. Monotonectally harness vertical leadership skills.

WHY CHOOSE US?

YAP WE ARE NERDS

DESIGN KNOWLEDGE

Development
95%
Design
85%
Print
80%
Marketing
70%

CODE KNOWLEDGE

Development
95%
Design
85%
Print
80%
Marketing
70%

OUR CLIENTS FEEDBACK

Dynamically whiteboard timely models through bricks-and-clicks e-services. Holisticly predominate resource maximizing users through backend leadership skills. Continually mesh team building strategic theme areas without standards compliant users. Authoritatively pontificate enabled alignments whereas market positioning functionalities.

Jack Moe
The Author Co
Ania towarzyszyła nam w trakcie naszego ślubu i wesela. Uchwyciła również piękne kadry podczas naszej sesji narzeczeńskiej oraz ślubnej. Efekty są naprawdę niesamowite, a zdjęcia otrzymaliśmy w ekspresowym tempie 🥰 Współpraca z Anią to niesamowita przyjemność. Jest przesympatyczną i bardzo profesjonalną osobą. Dba o każdy szczegół i jednocześnie wprowadza luźną i bardzo przyjazną atmosferę podczas sesji ♥️
 
Monika Bogaj

Nasza przygoda z Anią zaczęła się w stadninie na obrzeżach Warszawy podczas sesji narzeczeńskiej. Następnie spotkaliśmy się w tym najważniejszym dla nas dniu - naszego ślubu. Na koniec Ania zabrała nas w przepiękną, romantyczną scenerię plenerową na dzikiej plaży… Kobieta z niesamowitą pasją, wykonująca ujęcia najpierw sercem, następnie aparatem. Wspaniała atmosfera i otwartość sprawiła, że każda sesja była swobodnym i przemiłym wyjazdem, w rezultacie którego otrzymaliśmy perfekcyjne zdjęcia. To profesjonalistka, która potrafi słuchać, a jednocześnie wspaniale doradzić. Patrząc na zaangażowanie i indywidualne podejście widać, że fotografia to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja Ani. Zdjęcia, które otrzymaliśmy mają w sobie coś magicznego – nie potrafimy tego nazwać – to fotografie, idealnie oddające klimat i atmosferę wydarzeń. Mega przyjacielskie podejście sprawiło, że czuliśmy się jak byśmy znali się od zawsze. Podczas przyjęcia Ania była wszędzie tam, gdzie coś się działo, a jednocześnie pozostawała niezauważalna. Unikalne kadry, zdjęcia świetnej jakości bez retuszowych przekłamań. Prawdziwie reportażowe fotografie! Aniu! Chcielibyśmy podziękować Ci za to, że towarzyszyłaś nam w tych wyjątkowych chwilach! Do zobaczenia wkrótce! Patrycja & Rafał ♥️

Soni Marvel
Markko

Takie współprace, jak nasza z Anią, zasługują na rekomendację. Profesjonalizm, pomoc, znajomość branży, dostępność, konkret, a do tego piękne ujęcia - tak w kilku słowach można streścić, co dostaliśmy w ramach naszej umowy na reportaż ślubny. Ania ma wizję, działa szybko i z uśmiechem na twarzy. Aniu, dziękujemy za piękna pamiątkę naszego dnia ślubu, która z nami i naszymi najbliższymi będzie przez wiele lat - dzięki Tobie z uśmiechem na twarzy będziemy wracać do uchwyconych Twoim okiem chwil ❤️.

Jotas Doe
Company

"Anię poznaliśmy na ślubie naszych przyjaciół w zeszłym roku, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć jak pracuje, bo fotografowała ich ślub. Zdjęcia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Dlatego zdecydowaliśmy się, że to właśnie ona będzie naszym fotografem. Nie zawiedliśmy się! Sesja narzeczeńska okazała się miłym spacerem, pełnym śmiechu. Przed ślubem służyła nam radami w pewnych spawach m.in. co fajnie wygląda na zdjęciach w czasie wesela i sesji. Zdjęcia dostaliśmy bardzo w niecały miesiąc po ślubie. Płakałam ze szczęścia jak je oglądałam. Polecam tego fotografa każdemu."

Val Draca
Author Company

Pre-Sale Questions

Prospective functionalities for interactive commun generate economically sound infrastructures before process.