Clean & Modern Layout, Hazel is packaged with awesome features, unlimited customizability, built-in mega menu, full WooCommerce design integration, and a super clean design, for minimal lovers.

OUR CONTACTS


PO Box 16122 Collins Street West Victoria 8007 Australia

(+23) 345 322 233

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Home / FOTOGRAFIA ŚLUBNA

REPORTAŻ ŚLUBNY

W dniu ślubu jestem z Wami od przygotowań do późnej nocy, ale nie widzę problemu byście zaprosili mnie tylko na jakąś część tego wyjątkowego dnia, jeśli tak po prostu czujecie. Uważam, że piękny i dynamiczny reportaż ślubny pokazujący gamę emocji i zawierający wszystkie kluczowe momenty tego ważnego dnia można ująć w maksymalnie dwunastu godzinach. To dla mnie bardzo ważne byście zarówno Wy jak i goście wyglądali na zdjęciach pięknie do samego końca. Zawsze zachęcam Was do kilkuminutowego pleneru w dniu ślubu, emocje tego dnia są niepowtarzalne, a taka sesja może być dla Was miłą odskocznią od weselnego zgiełku. Chwilą wytchnienia w objęciach ukochanej osoby.

 

Co zawiera współpraca ze mną?

 • Pełne wsparcie i zaangażowanie w dniu ślubu
 • Kilka krótkich sesji plenerowych w dniu ślubu – pomoc w pozwaniu w ruchu oraz wskazówki
 • Spójnie przygotowane zdjęcia, które będą mieć ponadczasowe kolory ułożone w historię z tego ważnego dnia,
 • Galeria internetowa na hasło dla Was i gości, w której możecie ukrywać zdjęcia, które chcecie zostawić tylko dla siebie
 • Pomoc w ułożeniu planu dnia ślubu, dogrania szczegółów oraz polecenia innych usługodawców
 • odbitki 15 x 23 cm w pięknie zapakowanym pudełku
OFERTA

REPORTAŻ ŚLUBNY

Pakiet STANDARDOWY

do 12 godzin reportażu max do 00:30

min. 450 zdjęć po autorskiej obróbce

krótka sesja plenerowo-portretowa w dniu ślubu na terenie sali lub jej bliskiej okolicy

welurowe pudełko zawierające 50 fotografii w formacie 15×23

drewniany pendrive

galeria internetowa na hasło dla gości

autorski poradnik ślubny

zdjęcia ze ślubu do 40 dni roboczych od  ślubu

 

Pakiet PREMIUM

 

do 12 godzin reportażu max do 00:30

min. 650 zdjęć po autorskiej obróbce

krótka sesja plenerowo-portretowa w dniu ślubu na terenie sali lub jej bliskiej okolicy

sesja ślubna innego dnia na terenie Warszawy lub okolic – 40 zdjęć

welurowe pudełko zawierające 100 fotografii w formacie 15×23

drewniany pendrive

galeria internetowa na hasło dla gości

autorski poradnik ślubny

zdjęcia ze ślubu do 40 dni roboczych od  ślubu

 

Jeśli moja oferta oraz zdjęcia Ci się podobają – napisz do mnie!

ZAPYTAJ O OFERTĘ ZAPYTAJ O OFERTĘ
OFERTA

SESJA NARZECZEŃSKA

Wyjątkowa opowieść o  Waszych uczuciach.

15 lub 30 zdjęć po autorskiej obróbce w formie cyfrowej

Sesja wykonywana jest najpóźniej na miesiąc przed datą ślubu.

CENNIK CENNIK
OFERTA

SESJA ŚLUBNA INNEGO DNIA

Wyjątkowa opowieść o  Waszych uczuciach.

15 lub min.45 zdjęć po autorskiej obróbce w formie cyfrowej

WHAT WE DO WHAT WE DO

TESTIMONIALS STYLE 2

 • Dynamically whiteboard timely models through bricks-and-clicks e-services. Holisticly predominate resource maximizing users through backend leadership skills. Continually mesh team building strategic theme areas without standards compliant users. Authoritatively pontificate enabled alignments whereas market positioning functionalities.

  Jack MoeThe Author Co
 • Ania towarzyszyła nam w trakcie naszego ślubu i wesela. Uchwyciła również piękne kadry podczas naszej sesji narzeczeńskiej oraz ślubnej. Efekty są naprawdę niesamowite, a zdjęcia otrzymaliśmy w ekspresowym tempie 🥰 Współpraca z Anią to niesamowita przyjemność. Jest przesympatyczną i bardzo profesjonalną osobą. Dba o każdy szczegół i jednocześnie wprowadza luźną i bardzo przyjazną atmosferę podczas sesji ♥️
   
  Monika Bogaj
 • Nasza przygoda z Anią zaczęła się w stadninie na obrzeżach Warszawy podczas sesji narzeczeńskiej. Następnie spotkaliśmy się w tym najważniejszym dla nas dniu - naszego ślubu. Na koniec Ania zabrała nas w przepiękną, romantyczną scenerię plenerową na dzikiej plaży… Kobieta z niesamowitą pasją, wykonująca ujęcia najpierw sercem, następnie aparatem. Wspaniała atmosfera i otwartość sprawiła, że każda sesja była swobodnym i przemiłym wyjazdem, w rezultacie którego otrzymaliśmy perfekcyjne zdjęcia. To profesjonalistka, która potrafi słuchać, a jednocześnie wspaniale doradzić. Patrząc na zaangażowanie i indywidualne podejście widać, że fotografia to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja Ani. Zdjęcia, które otrzymaliśmy mają w sobie coś magicznego – nie potrafimy tego nazwać – to fotografie, idealnie oddające klimat i atmosferę wydarzeń. Mega przyjacielskie podejście sprawiło, że czuliśmy się jak byśmy znali się od zawsze. Podczas przyjęcia Ania była wszędzie tam, gdzie coś się działo, a jednocześnie pozostawała niezauważalna. Unikalne kadry, zdjęcia świetnej jakości bez retuszowych przekłamań. Prawdziwie reportażowe fotografie! Aniu! Chcielibyśmy podziękować Ci za to, że towarzyszyłaś nam w tych wyjątkowych chwilach! Do zobaczenia wkrótce! Patrycja & Rafał ♥️

  Soni MarvelMarkko
 • Takie współprace, jak nasza z Anią, zasługują na rekomendację. Profesjonalizm, pomoc, znajomość branży, dostępność, konkret, a do tego piękne ujęcia - tak w kilku słowach można streścić, co dostaliśmy w ramach naszej umowy na reportaż ślubny. Ania ma wizję, działa szybko i z uśmiechem na twarzy. Aniu, dziękujemy za piękna pamiątkę naszego dnia ślubu, która z nami i naszymi najbliższymi będzie przez wiele lat - dzięki Tobie z uśmiechem na twarzy będziemy wracać do uchwyconych Twoim okiem chwil ❤️.

  Jotas DoeCompany
 • "Anię poznaliśmy na ślubie naszych przyjaciół w zeszłym roku, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć jak pracuje, bo fotografowała ich ślub. Zdjęcia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Dlatego zdecydowaliśmy się, że to właśnie ona będzie naszym fotografem. Nie zawiedliśmy się! Sesja narzeczeńska okazała się miłym spacerem, pełnym śmiechu. Przed ślubem służyła nam radami w pewnych spawach m.in. co fajnie wygląda na zdjęciach w czasie wesela i sesji. Zdjęcia dostaliśmy bardzo w niecały miesiąc po ślubie. Płakałam ze szczęścia jak je oglądałam. Polecam tego fotografa każdemu."

  Val DracaAuthor Company
 • Polecamy z całego serca😇 Pracowitość, profesjonalizm, bezproblemowy kontakt, zdjęcia nietuzinkowe, doskonałej jakości. Naturalne. Po prostu cudo. Ania przyjechała do nas na Śląsk- za co dziękujemy, bo to wymagało od Ani dodatkowego czasu pracy 💪🏼Piękniejszej pamiątki na całe życie nie mogliśmy sobie wymarzyć 🙂 Życzymy więcej takich współprac ❤️
  Marta Babiarz
  Marta i Przemek

Jak długo jesteś z nami w dniu ślubu?

W dniu ślubu towarzyszę Wam właściwie przez cały dzień (do 12h). Zdjęcia zaczynam od
przygotowań, na 3 godziny przed uroczystością. Przygotowania do ślubu są bardzo ważnym
elementem historii, dlatego nie można ich pominąć. To piękny wstęp do pięknej opowieści.
Reportaż ślubny kończę o godz. 0:30 tuż po oczepinach. Jest to moment, kiedy wszystkie
najważniejsze momenty są już uchwycone.

Ile otrzymamy fotografii?

W ofercie zapisana jest wartość minimalna. Z całodniowego reportażum ślubnego otrzymacie ode mnie co najmniej 450-600 wyselekcjonowanych i poddanych obróbce graficznej fotografii w zależności od pakietu. Podaję wartość „minimum”, bo nie limituję liczby oddanych zdjęć. Ilość zdjęć zależy od krótkiej sesji w dniu ślubu, zabawy gości, dodatkowych elementów jak first look, sesja panny młodej ze świadkową w szlafrokach itp..
Na pewno żadne zdjęcie warte pokazania nie zostanie pominięte.

Czy dojazd jest dodatkowo płatny?

Oferta zawiera koszy dojazdu do 100 km od Warszawy. W przypadku daleszego dojazdu powyżej 100 km od Warszawy należy liczyć 1, 50 zł /km w obie strony.

Jak wygląda u Ciebie rezerwacja terminu?

Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłaceniu zadatku w wysokości 500 zł.

Jak długo trzeba czekać na zdjęcia?

Pierwsze zdjęcia z dnia ślubu dostaniecie w ciągu 10 dni od dnia Waszego ślubu. Napozostałe fotografie trzeba uzbroić się w cierpliwość. Zdjęcia ze ślubu w formi cyfrowej przekazuję do 40 dni roczobych od uroczystości, a zdjęcia z sesji do 10 dni.

Jak wygląda obróbka zdjęć ?

Wyselekcjonawane zdjęcia poddaje obróbce kolorystycznej. Usuwam również niedoskonałości skóry takie jak wypryski, siniaki i niedoskonałości skóry. Nie przeinaczam rzeczywistości. Nie ingeruję w sylwetkę, nie odchudzam  itp. Tworzę naturalna fotografię ślubną pełną emocji.

Czy posiadasz licencję z kurii na fotografowanie ceremonii w kościele?

Tak

Jak pracujesz w dniu ślubu?

Zdjęcia zaczynam od przygotowań ślubnych mniej więcej trzy godziny przed ceremonią ślubną. Wykonuję zdjęcia detalom ślubnym, podczas makijażu, zakładania sukienki, pierwszego spotkania i błogosławieństwa. Oczywiście uwieczniam też wiele momentów, które dzieją się pomiędzy tymi wydarzeniami. Podczas ceremonii ślubnej staram się uchwycić jak najwięcej Waszych emocji, zwłaszcza podczas momentu zaślubin. Fotografję
część życzeń, następnie udaję się na salę i uwieczniami to co się tam dzieje. Na przyjęciu weselnym fotografuję nieustannie do oczepin. Zdjęcia szalonej zabawy na parkiecie to moja specjalność. Na krótką piętnastominutową sesję ślubną oraz zdjęcia z najbliższymi zapraszam Was jeszcze przed pierwszym tańcem.

Jak zabezpieczasz zdjęcia przed ich utratą?

Zapewnienie bezpieczeństwa zdjęć jest jednym z najważniejszych zadań fotografa ślubnego. Wasze zdjęcia zabezpieczam już w momencie ich wykonywania. Każda fotografia zapisywana jest na dwie karty pamięci. Pierwszą moją czynnością po powrocie do domu jest zgranie Waszych fotografii na dwa niezależne dyski.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

  Your Name (required)

  Your Email (required)

  Subject

  Service Desired

  Your Message

  Tutuł rozwijanego blogu

  Toggle content goes here, click edit button to change this text.